انواع تبلیغات را بشناسید - مجله نوبهار

انواع تبلیغات را بشناسید


تبلیغات نتنها در جامعه امروز بلکه از دیرباز دارای اهمیت بسیار زیادی بوده است . بعد از اختراع ماشین چاپ و شاهد تحول بسیار زیادی در صنعت تبلیغات بودیم و همچنین بعد از اختراع رادیو شکل تازه ای از تبلیغات به وجود آمد. با روی کار آمدن تلوزیون نیز صنعت تبلیغات به شکلی تازه تر و تاثیر گزار تر کار خود را پیش برد. امروزه نیز با گسترش انواع شبکه های مجازی اجتماعی فرم تازه ای از تبلیغات را شاهدیم .

111111

اما گاهی اوقات قرار است که افراد خاص و مشخصی در حوزه ی تبلیغات ما قرار بگیرند و ما اطلاعات خاصی از آن ها نداریم و تنها به صورت حضوری میتوانیم با آن ها در ارنباط باشیم . در این حالت بهترین شکل تبلیغاتی استفاده از هدایای تبلیغاتی میباشد. استفاده از هدایای تبلیغاتی میتواند در بسیاری از موارد بسیار کم هزینه تر و موثر تر از سایر تبلیغات باشد.

1111

 

انواع چاپ هدایای تبلیغاتی :

یک چاپ با کیفیت به اندازه یک هدیه تبلیغاتی باکیفیت اهمیت دارد. زیرا اطلاعات درخواستی شما باید به آسانی قابل خواندن بوده و با زیبایی چاپ شده باشد تا مشتری برای استفاده از آن راغب باشد. انواع چاپ ها برای هدایای تبلیغاتی عبارتند از:

چاپ تامپو : این چاپ مناسب سطوح صاف و مدور پلاستیکی یا شیشه ای میباشد در این نوع چاپ جوهر با پد مخصوص بر روی کالا لوگو یا اطلاعات را ثبت میکند. از این نوع چاپ بر روی چرم و طلق نیز میتوان استفاده کرد.

چاپ لیزر : دستگاه لیزر توسط اشعه یک لایه از روی کالا را برداشته و طرح مشتری با رنگ زمینه کالا مشخص میگردد. این نوع چاپ مناسب هدایای تبلیغاتی فلزی میباشد اما روی برخی از آلیاژ های پلاستیک و چرم نیز میتوان از این چاپ استفاده کرد.

چاپ سیلک : چاپ سیلک برای اجناس پارچه ای یا نایلونی مانند ساک دستی تبلیغاتی استفاده میشود.

11111

چاپ سابلیمیشن : این نوع چاپ با پد مخصوص و حرارت بالا جهت چاپ لیوان های تبلیغاتی سرامیکی استفاده میشود.

چاپ فلت برد : از این نوع چاپ برای چاپ کالاهایی مانند فلش کارتی تبلیغاتی یا حتی پاور بانک استفاده میشود این نوع چاپ مناسب سطوح صاف از جنس پلاستیک یا فلز بوده و طرح هایی با تمام طیف های رنگی را میتوان چاپ کرد ، هزینه این نوع چاپ نسبت به سایر چاپ های تبلیغاتی گرانتر است.

همیشه استفاده از رنگ ها در تبلیغات بسیار موثر تراست ولی گاهی اوقات ماندگاری بیشتر تبلیغ را نیز باید در نظر گرفته و نوع چاپ مناسب را انتخاب نماییم.

گروه هدایای تبلیغاتی آراگیفت مجهز به دستگاه های چاپ تامپو و لیزر وفلت برد و سابلیمیشن بوده و در کمترین زمان ، با بهترین کیفیت میتواند سفارشات شما را آماده کند.

1111111111

بعد از این توضیحات و پیداکردن شناخت نسبی میتوان فهمید که اهمیت هدایای تبلیغاتی در امر تبلیغات بسیار زیاد بوده و استفاده از هدایای تبلیغاتی میتواند نسبت به بسیاری از انواع دیگر تبلیغات موثر تر و کم هزینه تر باشد . با اهمیت دادن و احترام گذاشتن به یک مشتری توسط یک هدیه تبلیغاتی ساده میتوان در انتظار سود بیشتری بود .  گروه هدایای تبلیغاتی آراگیفت با سال ها تجربه در زمینه واردات و فروش انواع هدایای تبلیغاتی میتواند شما را در راستای رسیدن به اهدافتان یاری نماید.

جهت اطلاع از آخرین محصولات و قیمت ها میتوانید از طرق زیر با ما در ارتباط باشید :

https://www.aragifts.com/

https://t.me/aragifts_Co

شماره های تماس : ۵۵۵۹۱۲۸۵-۰۲۱ و ۵۵۵۹۱۶۷۰-۰۲۱