ساخت سریال شب های برره 2 تایید شد

Sorry, no posts matched your criteria.

ساخت سریال شب های برره ۲ تایید شد

۱۵ خرداد ۱۳۹۷

سریال شب‌های برره به کارگردانی مهران مدیری یکی از پرمخاطب‌ترین سریال‌های تاریخ تلویزیون ایران به‌شمار می‌رود. این سریال روایت‌گر داستان یک خبرنگار به‌نام کیانوش استقرارزاده‌ است که طی اتفاقاتی به روستای خیالی برره می‌رسد. سریال شب‌های برره در زمان پخش از تلویزیون به واسطه بهره بردن از عناصری مانند اغراق، شوخی‌های جدی و البته پرداختن به مسائل اجتماعی، به یکی از سریال‌های محبوب تلویزیون ایران تبدیل شد. چندی پیش مصطفی احمدی، تهیه کننده برنامه دورهمی اعلام کرد که احتمال دارد مهران مدیری دنباله یکی از سریال‌هایش را بسازد. مدتی پیش نیز عکسی از مهران مدیری، سیامک انصاری، امیرمهدی ژوله و برادران قاسمخانی منتشر شد، این عکس به نوعی خبر از همکاری مهران مدیری با تیم نویسندگان سابقش را می‌داد. از همان زمان ساخت شب‌ های برره ۲ بسیار محتمل به نظر می‌رسید.

به تازگی و طبق جدیدترین اخبار سینمای ایران؛ ساعد هدایتی، بازیگر نقش جان نصار در سریال شب‌های برره با اشاره به ساخته شدن ادامه سریال شب‌های برره، چنین گفته است.

مهران مدیری قصد دارد یکی از پربیننده ترین سریال های قدیمی اش را تکرار کند و آن «شب های برره» است. پیمان و مهراب قاسم خانی به عنوان نویسنده با مهران مدیری همکاری خواهند کرد. با من هم برای حضور در این سریال صحبت شده و ان‌شاالله به زودی تولید آن شروع می‌شود.

نظر شما کاربران زومجی در رابطه با ساخت شب‌های برره ۲ چیست؟

کانال تلگرام اس موزیک

لینک کوتاه مطلب ساخت سریال شب های برره ۲ تایید شد

http://abrebaran.ir/?p=622

مطالب مشابه

برچسب ها

برای ورود به کانال تلگرام اس موزیک کلیک کنید